Kodėl verta rinktis plastikinius langus?

langai

Visi nori turėti langus, kurie būtų ilgaamžiai, sandarūs ir nepraleidžia oro. Juk langai skirti ne tik, kad suteiktų šviesos, bet ir tam, kad namai būtų jaukesni, tai tarsi namų veidas, kurie yra patrauklūs ir tuo pačiu veiksmingi. Šiuo metu populiariausi langai yra plastikiniai ir mediniai.

Renkantis plastikinį langą, reikia atkreipti dėmesį ar jie tinkamai apsaugos nuo įvairių oro sąlygų, didelį dėmesį reikia atkreipti į saugumą, komfortiškumą ir funkcionalumą. Plastikiniai langai yra efektyviausias ir ekonomiškiausias sprendimas, nes turi daug teigiamų privalumų, todėl jie yra tokie populiarūs vartotojų tarpe.

langai

Renkantis plastikinį langą reikia įvertinti:

Profilio storį ir oro kamerų skaičių. Kuo didesnis skaičius kamerų ir didesnis profilio storis, tuo labiau yra sulaikoma šiluma ir garso pralaidumas mažėja. Lietuvoje galima rasti nuo trijų iki šešių kamerų ir nuo 60 milimetrų iki 82 milimetrų pločio langų. Pastaruoju metu klientai rinkdamiesi plastikinius langus nebesirenka pigiausių ir pačių paprasčiausių variantų, o atkreipia dėmesį į lango savybes.

Saugumas. Plastikinių langų saugumą parodo montavimo gylis, medžiagų patvarumas, tvirtos staktos, varčios furnitūros varžtiniai sujungimai ir papildomos pertvaros. Jei yra kokybiški plastikiniai langai tuomet vagys negali lengvai įsilaužti, nes jie suteikia papildomas saugumo galimybes.

Plastikiniai langai kaina. Plastikiniai langai kainuoja pigiau nei mediniai langai. Pigiausias variantas ne visuomet  yra kokybiškiausias, todėl plastikiniai langai turi būti renkami atsižvelgiant ne tik į kainą bet ir funkcines savybes. Kiekvienas langas turi savo technines savybes, kurios atitinka gaminio kokybę, patogų naudojimą ir ilgaamžiškumą.

Reikalauja mažai priežiūros. Mediniai langai reikalauja didesnės priežiūros nei plastikiniai, kadangi juos, kas tam tikrą laikotarpį reikia dažyti, o tai reikalauja ir papildomų išlaidų bei atima laiko, todėl jei norite išvengti nepageidaujamų veiksmų, rinkitės plastikinius langus.

Gera izoliacija. Plastikinis langas gerai išlaiko šilumą. Kokybiškai pagaminti jie yra sandarūs, todėl gerai išsaugo šilumą patalpoje.

Naudoti langai suteikia galimybę įsigyti plastikinius langus žemesne kaina. Dar vienas būdas sutaupyti pinigų yra išpardavimas, nes jo metu kokybiškus langus galima įsigyti pigiau ir namus paversti tokiais, kokius jau seniai įsivaizdavote.

Plastikiniai langai Kaune, plastikiniai langai Klaipėdoje, plastikiniai langai Vilniuje šiuose miestuose yra itin didelis langų pasirinkimas, todėl jei nerandate įvairiuose miesteliuose norimų langų didelė tikimybė, kad būtent šiuose didžiuosiuose miestuose rasite norimą variantą. Plastikiniai langai kainos yra labai įvairios šiuose miestuose, todėl ir pasirinkimas yra gausus.