Deimantai – kiekvienos moters svajonė

Deimantai jau daugelį metų žavi turbūt kiekvieną savo grožio ir prabanga. Ne veltui yra gaminami netikri deimantai. Dažnu atveju padirbtas deimantas vizualiai nesiskiria nuo tikro deimanto, todėl aplinkiniai žmonės dažniausiai net negali atskirti ar tai tikras deimantas ar ne. Žiedai taip pat yra puošiami su deimantais. Dažna mergina jau nuo pat vaikystės svajoja apie vestuvinį žiedą su briliantai, tačiau laikui bėgant keičiasi skoniai ir renkamasi paprasti arba prabangūs žiedai su įvairiais papuošimas, nebūtinai deimantais. Deimantai Lietuvoje yra populiarūs ypač ant žiedų.

Kaip ir daugelį prekių taip ir deimantus galima įsigyti internetu. Deimantai internetu yra geras pasirinkimas, nes pirkti internetu yra saugu, tačiau nereikia pamiršti, kad būtina pirkti šiuos gaminius iš patikimų gamintojų. Dažnai perkant internetu yra suteikiama vienerių metų garantija, tačiau nereikia pamiršti, kad nevisos parduotuvės jas suteikia, todėl prieš perkant būtina perskaityti atidžiai sąlygas. Internetu užsisakius žiedus galima juos gražinti per 7 dienas, tačiau nevisas atvejais galima gražinti. Renkantis deimantus galite pamatyti, kad vizualiai panašūs deimantai, yra skirtingos. Deimantai kainos yra skirtingos dėl jų struktūros, sudėties, skaidrumo ir panašių aspektų.

Briliantai yra deimantai, tačiau jie yra apšlifuoti. Deimantas yra randami gamtoje, o briliantus reikia kaip ir buvo minėta apšlifuoti, šie gaminiai turi turėti nemažiau 57 briaunų tik tokiu atveju jie yra vadinamais briliantais. Taigi, deimantai yra kartu ir panašūs, kartu ir skirtingi. Deimantai karatai yra matuojami, tai jų matavimo vienetas. Vienas karatas yra lygus 0,2 gramo. Šis svorio pavadinimas yra kilęs iš saldžiosios ceratonijos pavadinimo, senovėje šios sėklos būdavo naudojamos kaip svareliai, jų svoris prilygo 0,2 gramo.

Brangakmenis – mineralas, uoliena, organinė ar sintetinė medžiaga, kurią galima rasti  ir naudoti juvelyrikoje. Jie yra natūraliai apdirbti arba neapdirbti akmenys, kurie gali būti brangieji, juvelyriniai ir puošnieji taip organinės kilmės. Brangakmeniai yra priskiriami šie akmenys: deimantai, safyrai, rubinai, smaragdai, špineliai, topazai, aleksandritai, akvamarinai, heliodorai, morganitai.

Patys populiariausi deimantai yra balti, tačiau yra ir kitų spalvų deimantų. Šiuo metu yra populiarūs juodi deimantai, kurie atrodo unikaliai, tačiau tai jie yra gani reti. Šių spalvų deimantus galima rasti tik Brazilijoje ir Centrinėje Afrikos Respublikoje. Šie deimantai yra išskirtiniai, nes skirtingai nei kiti deimantai, jie sudaryti iš milijonų kristalų, kurie yra sukibę į vieną darinį.